NAŠE NABÍDKA

Zabýváme se (mimo jiné) i vlastním vývojem a výrobou hotových produktů jako jsou bateriové nabíjecí stanice, interface pro řídící systémy PLC, apod.

Nabízíme širokou paletu elektro výrobků a materiálu, především renomovaných zahraničních, ale i českých společností.

Pro své zákazníky držíme skladem náhradní díly (hlavně pro řídící systémy, pohony, apod.). Tyto díly jsme pak schopni ve velice krátké době dodat přímo zákazníkovi.

V současné době připravujeme maloobchodní formu prodeje elektromateriálu i vlastních výrobků v místě sídla naší společnosti.

Disponujeme týmem zkušených projektantů, kteří Vám pomohou, poradí, navrhnou a vyprojektují to nejlepší řešení. Zpracujeme projekty od úvodní studie až po dokumentaci skutečného stavu.

Máme mnohaleté zkušenosti v servisování elektrických, automatizačních i informačních systémů u našich zákazníků. Jako nadstandardní službu nabízíme nepřetržitý servis 24x7.

Automatizační a řídící umíme nejen vyprojektovat, ale i vyrobit, nainstalovat, zprovoznit, vyškolit, atd. Opět zde úročíme naše mnohaleté zkušenosti v této oblasti.

Jako samostatnou kapitolu prezentujeme naše služby v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Tato oblast je dnes velice rozsáhlá a my se v ní velice dobře orientujeme.

Disponujeme potřebnými znalostmi, zkušenými pracovníky a potřebným vybavením, a proto je jednou z našich činností zakázková výroba elektrických systémů, rozváděčů, apod.

RYCHLÉ ODKAZY
Nabídka
Řada omezení v ČR či v blízkých zemích EU při pandemii koronaviru nám způsobila dočasný výpadek v realizaci projektů, zakázek.
Proto nabízíme volnou, částečnou kapacitu v projekci automatizace, tvorbě CAE dokumentace, programování řídicích systémů jak pro PLC tak i SCADA, výrobu rozváděčů, realizaci pohonů, částí ICT apod.
V případě zájmu o dodávky, subdodávky, kooperaci apod. nás neváhejte kontaktovat.

Provozní doba o Svátcích
Upozorňujeme, že od 23.12.2019 – 5.1.2020 bude naše firma zavřena. Od 6.1.2020 budeme zpět v pracovním procesu. Naši zákazníci, kterým držíme servisní pohotovost, nás mohou kontaktovat na telefonním čísle +420 724 066 888 kdykoliv během svátků. Naše společnost děkuje všem svým obchodním partnerům za projevenou důvěru v uplynulém roce a přeje mnoho dalších úspěchů v roce následujícím.
Uzavřeno z technických důvodů
Oznamujeme Vám, že dne 28.3.2018 bude z technických důvodů (přerušení dodávky elektrické energie) naše firma uzavřena. V tento den bude telefonní číslo na naši GSM bránu +420 606 708 055 nedostupné, stejně jako přijímání e-mailové korespondence.
Děkujeme z pochopení.

Vybraná technická řešení
Do našeho týmu hledáme nové kolegy, aktuálně na volné pozice Projektant a Programátor. Více informací v sekci KARIÉRA
Vybraná technická řešení
Aktualizovali jsme jednu ze sekcí našeho webu - VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, kde popisujeme naše řešení a zakázky, které stojí za pozornost a prezentaci. Postupně budeme obsah této sekce doplňovat. Více informací v sekci VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ
XiNTECO s.r.o. 2024  |  xinteco@xinteco.cz