Skip Navigation LinksXiNTECO :: O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI

Uvádíme chronologický přehled zajímavostí a významných momentů, které nastávají během naší práce a které by Vás mohly zajímat.

Prezentujeme naši kompletní nabídku dodávky materiálu, výrobků řešení a našich služeb, přehledně seřazenu a roztřízenu v samostatných kapitolách.

V současné době připravujeme pro nás nový způsob prodeje elektromateriálu i vlastních výrobků formou elektronického obchodu (E-Shopu).

Naše společnost je držitelem řady certifikátů, oprávnění a je partnerem řady významných společností.

V letech 2011 až 2013 jsme úspěšně zrealizovali projekt 'Pořízení a rozšíření prvků ICT pro zvýšení efektivity firemních procesů a dodavatelsko-odběratelských vztahů' z Operačního programu Podnikání a Inovace v rámci výzvy dotačního programu ICT v Podnicích.

Informace o způsobu zpracování osobních údajů naší společností.

RYCHLÉ ODKAZY
Nabídka
Řada omezení v ČR či v blízkých zemích EU při pandemii koronaviru nám způsobila dočasný výpadek v realizaci projektů, zakázek.
Proto nabízíme volnou, částečnou kapacitu v projekci automatizace, tvorbě CAE dokumentace, programování řídicích systémů jak pro PLC tak i SCADA, výrobu rozváděčů, realizaci pohonů, částí ICT apod.
V případě zájmu o dodávky, subdodávky, kooperaci apod. nás neváhejte kontaktovat.

Provozní doba o Svátcích
Upozorňujeme, že od 23.12.2019 – 5.1.2020 bude naše firma zavřena. Od 6.1.2020 budeme zpět v pracovním procesu. Naši zákazníci, kterým držíme servisní pohotovost, nás mohou kontaktovat na telefonním čísle +420 724 066 888 kdykoliv během svátků. Naše společnost děkuje všem svým obchodním partnerům za projevenou důvěru v uplynulém roce a přeje mnoho dalších úspěchů v roce následujícím.
Uzavřeno z technických důvodů
Oznamujeme Vám, že dne 28.3.2018 bude z technických důvodů (přerušení dodávky elektrické energie) naše firma uzavřena. V tento den bude telefonní číslo na naši GSM bránu +420 606 708 055 nedostupné, stejně jako přijímání e-mailové korespondence.
Děkujeme z pochopení.

Vybraná technická řešení
Do našeho týmu hledáme nové kolegy, aktuálně na volné pozice Projektant a Programátor. Více informací v sekci KARIÉRA
Vybraná technická řešení
Aktualizovali jsme jednu ze sekcí našeho webu - VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, kde popisujeme naše řešení a zakázky, které stojí za pozornost a prezentaci. Postupně budeme obsah této sekce doplňovat. Více informací v sekci VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ
XiNTECO s.r.o. 2024  |  xinteco@xinteco.cz