Dodávky pro mlýnské technologie

Zákazník : PENAM a.s., Mlýn Znojmo
Zakázka : Doplnění zařízení „dávkovačů materiálu ze sil“ pro mlýnskou technologii BÜHLER
Realizace : Říjen 2010


Původní mlýnská technologie od firmy Bühler byla doplněna soustavou nových dávkovacích pohonů (dodávka firmy NIESNER s.r.o.).
Protože existuje úzká vazba mezi technologií „Bühler“ a novými dávkovači, XiNTECO s výhodou využilo stávajícího řídícího systému SIMATIC S5 155 (CPU 948).
Stávající topologie řídícího systému S5 byla rozšířena o vzdálené stanice vstup/výstupů Simatic ET200M. Komunikace Profibus.
Veškeré algoritmy řízení a ovládání pro dávkování ze sil a vazby na původní technologii byly provedeny v prostředí STEP5.
Dispečerské řízení bylo součástí nové SCADA / HMI aplikace (Promotic).


RYCHLÉ ODKAZY
Nabídka
Řada omezení v ČR či v blízkých zemích EU při pandemii koronaviru nám způsobila dočasný výpadek v realizaci projektů, zakázek.
Proto nabízíme volnou, částečnou kapacitu v projekci automatizace, tvorbě CAE dokumentace, programování řídicích systémů jak pro PLC tak i SCADA, výrobu rozváděčů, realizaci pohonů, částí ICT apod.
V případě zájmu o dodávky, subdodávky, kooperaci apod. nás neváhejte kontaktovat.

Provozní doba o Svátcích
Upozorňujeme, že od 23.12.2019 – 5.1.2020 bude naše firma zavřena. Od 6.1.2020 budeme zpět v pracovním procesu. Naši zákazníci, kterým držíme servisní pohotovost, nás mohou kontaktovat na telefonním čísle +420 724 066 888 kdykoliv během svátků. Naše společnost děkuje všem svým obchodním partnerům za projevenou důvěru v uplynulém roce a přeje mnoho dalších úspěchů v roce následujícím.
Uzavřeno z technických důvodů
Oznamujeme Vám, že dne 28.3.2018 bude z technických důvodů (přerušení dodávky elektrické energie) naše firma uzavřena. V tento den bude telefonní číslo na naši GSM bránu +420 606 708 055 nedostupné, stejně jako přijímání e-mailové korespondence.
Děkujeme z pochopení.

Vybraná technická řešení
Do našeho týmu hledáme nové kolegy, aktuálně na volné pozice Projektant a Programátor. Více informací v sekci KARIÉRA
Vybraná technická řešení
Aktualizovali jsme jednu ze sekcí našeho webu - VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, kde popisujeme naše řešení a zakázky, které stojí za pozornost a prezentaci. Postupně budeme obsah této sekce doplňovat. Více informací v sekci VYBRANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ
XiNTECO s.r.o. 2024  |  xinteco@xinteco.cz